Соболєва Анна Миколаївна

Переможниця  І етапу Всеукраїнської олімпіади з географії та  конкурсу «Читання поезії англійською мовою»

Юрах Поліна Володимирівна

Переможниця обласного конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Рощук Софія Романівна

Лауреат Міжнародного конкурсу знавців рідної мови імені П. Яцика

Підкоша Володимир Олександрович

Переможець міжнародних змагань з футболу «Спорт зближує сердця»

Горшков Ілля

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської  олімпіади з математики

Яремчук Катерина

Переможниця  конкурсу декламаторів англійської поезії

Плюхіна Ірина

Переможниця чемпіонату України з регбі серед дітей 5-6 класів та чемпіонату м. Рівного з Регбі-5

Тарасюк Антон

Переможець міжнародного турніру з міні-футболу «Спорт зближує серця»

Кирик Ніна

Переможниця міського  конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Касьян Тамара

Переможниця змагань з Регбі-5 та чемпіонату  України з регбі

Гнида Данило

Переможець змагань з Регбі-5 та чемпіонату  України з регбі

Солімчук Данило

Переможець змагань з Регбі-5 та чемпіонату  України з регбі

Власюк Максим

Переможець змагань з Регбі-5 та чемпіонату  України з регбі

Веремейчук Денис

Переможець змагань з Регбі-5 та чемпіонату  України з регбі

Конощук Євген

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

Кинали Анна

Переможниця міського конкурсу драматичних колективів

Мазепа Софія

Переможниця мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка, Лауреат Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. П. Яцика

Тимчаюк Вікторія

Переможниця міської олімпіади з хімії

Молявчик Анастасія

Переможниця міського  конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Громадченко Богдан

Переможець міського конкурсу «Пересмішники»

Романюк Олександр

Переможець міського конкурсу «Пересмішники»,  конкурсу читачів-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»,  конкурсу драматичних гуртків

Чорна Поліна

Переможниця конференції при НУВГП на кафедри реабілітації та спорту « Шляхи збереження і зміцнення здоров’я”

Лелюх Юлія

Переможниця міського конкурсу «Птах року-2017»

Шевчук Анна

Переможниця міського конкурсу «Птах року-2017»

Яремчук Дарія

Переможниця ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови, Лауреат Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. П. Яцика,  конкурсу з економіки «Мої знання сьогодні – мій капітал завтра» та турніру з економіки

Радчук Наталія

 Переможниця  міської олімпіади з біології, переможниця турніру з економіки

Корнєєв Дмитро

Переможець конкурсу з біології «Шляхи збереження та зміцнення здоров’я» та змагань з футболу

 

Патій Анастасія

Переможниця конкурсу з біології «Шляхи збереження та зміцнення здоров’я» та чемпіонату з регбі

Петрук Станіслав

Переможець турніру з економіки та змагань з футболу

Дзюба Владислав

Переможець турніру з економіки, військово-спортивної гри «Заграва»,  змагань з футболу та з легкої атлетики

Кузло Валентин

Переможець турніру з економіки та змагань з футболу

Рогожніков Олександр

Переможець військово-спортивної гри «Заграва»

Беркута Едуард

Переможець військово-спортивної гри «Заграва» та змагань з футболу

Жижко Володимир

Переможець змагань з футболу

Мічуда Артур

Переможець змагань з футболу

Оніщук Олександр

Переможець змагань з футболу

Худоба Тетяна

Переможниця чемпіонату з регбі-5 та чемпіонату України з регбі

Назарова Анна

Переможниця чемпіонату з регбі-5 та чемпіонату України з регбі

Тарасюк Діана

Переможниця чемпіонату з регбі-5 та чемпіонату України з регбі

Ільченко Вікторія

Переможниця чемпіонату з регбі-5 та чемпіонату України з регбі

Корнєєв Петро

Переможець конкурсу учнівських робіт «Психолог майбутнього»

Григус Валерія

Переможниця міської олімпіади з англійської мови, міжвузівської  конференції «Шляхи збереження та зміцнення здоров’я»

Паршиков Олександр

Переможець міської олімпіади з математики «Крок»

Городецький Дмитро

Переможець конкурсу юних знавців зарубіжної літератури та  екскурсоводів-краєнавців

Якимець Юлія

Переможниця конкурсу юних знавців зарубіжної літератури та   екскурсоводів-краєнавців

Ющук Яна

Переможниця міської олімпіади з української мови та міжвузівської конференції «Шляхи збереження та зміцнення здоров’я»

Стібиш Софія

Переможниця міжвузівської конференції «Шляхи збереження та зміцнення здоров’я»

Крижик Анастасія

Переможниця міського конкурсу пісні і строю «Червона калина»

Підкоша Ольга

Переможниця міського конкурсу пісні і строю «Червона калина»

Алєксандрова Анна

Переможниця міського  конкурсу пісні і строю «Червона калина»

Вакулюк Владислав

Переможець міського конкурсу пісні і строю «Червона калина» та військово-спортивної гри «Заграва»

Кожан Арсен

Переможець міського конкурсу пісні і строю «Червона калина» та  військово-спортивної гри «Заграва»

Гайдук Валерія

Переможниця  міської олімпіади з англійської мови

Кононенко Роман

Переможець конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з фізики

Михальчук Улян

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

Верьовкіна Анна

Переможниця конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з англійської мови

Чорна Анастасія

Переможниця конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з екології

Якобчук Ярослава

Переможниця мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка, Лауреат Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. Петра Яцика

Холява Микола

Переможецьміського конкурсу пісні і строю «Червона калина»

Ліщинська Софія

Переможниця міського конкурсу пісні і строю «Червона калина»

Кузьмич Наталія

Переможниця міського конкурсу пісні і строю «Червона калина»

Конощук Анастасія

Переможниця  міського конкурсу пісні і строю «Червона калина»

Онищук Тетяна

Переможниця олімпіади з хімії, французької мови,  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з хімії, турніру юних біологів,міського конкурсу пісні і строю «Червона калина» з економіки та міжвузівської конференції з біології «Шляхи збереження здорового способу життя»

Михасюк Вероніка

Переможниця олімпіади з французької мови, олімпіади з української мови, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН к з математики, мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка

Красько Григорій

Перможець Євроолімпіади, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з математики,  міжвузівської конференції з біології «Шляхи збереження здорового способу життя», конкурсу з економіки «Мої знання сьогодні – мій капітал завтра», турніру юних біологів.

Ільчук Ірина

Переможниця олімпіади з української мови, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з історії, турніру юних біологів, конкурсу читців англійської поезії, Лауреат  Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. Петра Яцика

Луцик Карина

Переможниця ІІ, ІІІ етапів олімпіади з французької мови, ІІ етапу олімпіади з біології, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з французької мови та  з біології, обласноготурніру юних біологів

Білощицька Анна

Переможниця конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з історії.

Морозов Данило

Переможець ІІ етапу олімпіади з історії , конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з історії, міжнародних змагань з футболу

Кинали Олександра

Переможниця читців англійської поезії та конкурсу пісні і строю «Червона калина»

Шевчук Роман

Переможець конкурсу пісні і строю «Червона калина» та конкурсу читців англійської поезії

Мазур Анна

Переможниця конкурсу пісні і строю «Червона калина»

Маслова Дарина

 Переможниця конкурсу пісні і строю «Червона калина» та міжвузівської конференції  «Шляхи збереження здорового способу життя»

Антонюк Назар

Переможець конкурсу пісні і строю «Червона калина» та військово-спортивної гри «Заграва»

Mокринський Володимир

Переможець конкурсу з економіки «Мої знання сьогодні – мій капітал завтра»

Якимець Дмитро

Переможець міської та обласної олімпіади з французької мови

Максютинська Анна

Переможниця ІІ ,ІІІ етапів  олімпіади з французької мови

Місюра Максим

Переможець чемпіонату з легкої атлетики м. Рівне

Попенко Анна

Переможниця олімпіади з французької мови

Ан Яна

Переможець ІІ етапу  Всеукраїнської олімпіади з фізики, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з біології

Антонюк-Кисіль Володимир

Переможець Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»

Пакарець Катерина

Переможниця ІІ,ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з економіки,  ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії, економічного конкурсу «Мої знання сьогодні – мій капітал завтра»

Ягущин Антон

Переможець міської олімпіади з французької мови

Мельничук Олександра

Переможець учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»

Галайда Олександр

Переможець учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»