Зарахування учнів до закладу дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевишує спроможність закладу.

Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування.

 

До уваги батьків майбутніх першокласників!

У середу 18 квітня 2018 року о 16:00 год відбудуться батьківські збори у приміщенні початкової школи.

Явка обов'язкова!

Список   дітей, рекомендованих  до  зарахування  до  першого класу  на  2018-2019  навчальний  рік

  1. Адаменко Аліса  Тарасівна
  2. Андрейчук Артем Олегович
  3. Богайчук Артем Вікторович
  4. Бондарчук Каріна Вадимівна
  5. Бондарчук Кіра Сергіївна
  6. Борейчук Лев Андрійович
  7. Боричевська Евеліна Андріївна
  8. Боровець Вероніка Юріївна
  9. Босик Ольга Андріївна
  10. Боярчук Анастасія Федорівна
  11. Брончук Денис Ігорович
  12. Брояков Артем Сергійович
  13. Буджерин Катерина Богданівна
  14. Букацька Марія Вікторівна
  15. Буханова Аліса Сергіївна
  16. Вакуліна Дарина Сергіївна
  17. Виногродський Євген Володимирович
  18. Власюк  Назар Миколайович
  19. Власюк Сюзанна Сергіївна
  20. Вознюк Евеліна Сергіївна
  21. Войтюк Марія Олександрівна
  22. Гаврилюк Аполлінарія Тарасівна
  23. Гашко Надія Вікторівна
  24. Глинський Роман Олександрович
  25. Горкун Кирило Олегович
  26. Городніченко Гліб Вадимович
  27. Горошенко Захар Олегович
  28. Гуща Роман Валерійович
  29. Дейнека Анастасія Ігорівна
  30. Дмитрук Тарас Юрійович
  31. Дудін Ілля Павлович
  32. Зубков Володимир Олександрович
  33. Кіба  Марія  Сергіївна
  34. Кізім Каміла Володимирівна
  35. Кіндзерський Олександр Юрійович
  36. Климук Максим Вадимович
  37. Климчук Дмитро Ігорович
  38. Козлюк Ангеліна Романівна
  39. Коробов Максим Олександрович
  40. Коровайний Данило Олександрович
  41. Кусік Ярина Денисівна
  42. Кухарчук Маркіян Миколайович
  43. Левченко Вероніка Серіївна
  44. Левчук  Матвій  Іванович
  45. Лящук Матвій Юрійович
  46. Макаровський Євгеній Юрійович
  47. Максімов Владислав Сергійович
  48. Малюта Анна Андріївна
  49. Мегедь Валерія Ігорівна
  50. Морочинський Любомир Сергійович
  51. Музичко Маргарита Романівна
  52. Ніколайчук Мирослав Сергійович
  53. Новак  Володимир Михайлович
  54. Овчаренко Олексій Володимирович
  55. Оксенюк Велеслав Юрійович
  56. Олексюк Віталіна Дмитрівна
  57. Онищук Кароліна Олександрівна
  58. Онищук Олександр Геннадійович
  59. Оніщук Андрій Олегович
  60. Орєхов Андрій Олександрович
  61. Осіпчук Ніка Юріївна
  62. Остапенко Макар Романович
  63. Пакарець Захар Вікторович
  64. Пилипчук Денис Михайлович
  65. Піліпака Ангеліна Русланівна
  66. Помазан Вероніка Іванівна
  67. Пророк  Андрій Олександрович
  68. Протас Михайло Васильович
  69. Рижий Тимофій Олексійович
  70. Романов  Ілля Романович
  71. Романюк Ренат Русланович
  72. Рудаков Станіслав Олександрович
  73. Савчук Владислав Васильович
  74. Свиридон  Захар Юрійович
  75. Свінтозельська Софія Ігорівна
  76. Семанчик Анастасія Русланівна
  77. Середня Вероніка Ігорівна
  78. Сидорчук  Анна  Вадимівна
  79. Сирота  Вероніка Сергіївна
  80. Столярський Артемій Назарійович
  81. Стратюк Архип Вікторович
  82. Талащук Денис Олексійович
  83. Тарнавська Каріна Олегівна
  84. Тимощук Антон Дмитрович
  85. Тимощук Поліна Олександрівна
  86. Тимчаюк Владислав Сергійович
  87. Уманець Анастасія Вікторівна
  88. Устюгова Анастасія Ігорівна
  89. Фельдман  Єва Дмитрівна
  90. Хомич Назар Олександрович
  91. Чередніченко Софія Вячеславівна
  92. Шевчук  Анна  Андріївна
  93. Штанічев Кіріл Вадимович
  94. Юзбаш Олександра Олександрівна
  95. Юкіш Дарія Романівна

Прохідний бал - 37