​​​​​​ПРИШКІЛЬНИЙ ТАБІР – 2018

З метою забезпечення організованого відпочинку дітей під час літніх канікул 29 травня при Рівненській гімназії „Гармонія”  розпочав роботу літній оздоровчий пришкільний табір.

Загін № 7 та загін № 8 має чудову можливість змінити своє ставлення до вивчення іноземних мов (французької, англійської та польської). Ніяких нудних уроків і домашніх завдань, але разом із тим – інтенсивна структурована комунікативна програма безперервного спілкування.

День 1

Участь у проекті " Les insectes".

Сьогодні ми визначили девіз загону " Small steps, Big Results, It is all about us!", обговорили правила на таборі та спільними зусиллями підготували загонову газету!:) день видався на славу!:)

 

 

День 2

Відвідування природничого музею

Цікавий тваринний світ.(Робота в групах).

День 3

Сьогоднішній день, як завжди розпочався з енергійної зарядки! Ми пройшли 1 милю!:) темою дня є " Let me introduce myself!". Ми згадали, як познайомитися з іноземцями, представити себе та описати свою зовнішність. Крім того повторили частини тіла, щоб у перервах пограти гру " Hand to hand".І все це англійською та польською мовами ;)

А ще вивчали французьку у Альянс Франсез!

День 4

Відвідування дитячої міської бібліотеки

Українські рослини-символи.Групова робота.

Ігри на свіжому повітрі.

День 5

Перегляд фільму французькою мовою.

Виконання інтерактивних вправ у відділі іноземної літератури, у бібліотеці.

 

А Smart Kids зацікавилися темою дня:    Puzzle of my life. Учні розповідали про себе та свої вподобання на основі заздалегідь створених пазлів та образів. Повторили опис зовнішності людини польською та англійською мовами на основі різних ігор та пісеньок!:)

День 6

Відвідування музею бурштину, що знаходиться у Будинку вчених. 

 

 Ознайомлення з діяльністю МАН.

Бесіда з заступником директора Мазуром О. О.

День 7

  Сьогодні був надзвичайно вражаючий і пізнавальний день! Щиро дякуємо  працівникам Рівненської Обласної Наукової Бібліотеки за надзвичайно цікавий майстер- клас! 

Нашим учням стало відкриттям, що у бібліотеці не лише можна читати та користуватися інтернетом, але й грати у новітні настільні ігри,  використовувати 3D принтер, плот, графічний планшет та мультимедійну дошку!
А ще діти вивчали назви тварин іноземними мовами в зоопарку!

День 8

Відвідування обласного краєзнавчого музею. Екскурсія англійською мовою.

День 9

Сьогодні ми відвідали Льонокомбінат. Учні в захопленням спостерігали за покроковим процесом виготовлення тканини та різних виробів одягу з неї. Звісно не забули ми й про мовні заняття як з польської, так і з англійської мови. Учні працювпли парами, групами та поодинці. Тренували навички мовлення, читання, письма та говоріння по темі" Усі професії важливі!"

 

День 10

Проектна робота " I' d like to teach the world to sing"

 

 

 

День 11

Сьогодні наш день розпочався із руханок та зарядки іноземними мовами, а також із лексичних мультимедійних завдань з польської та англійської мов. А далі учні поринули у надзвичайно цікавий світ гри під назвою МАФІЯ. Вони майстерно відіграли ролі, що випадали їм на картках. Впевнені, що відтепер учні із задоволенням гратимуть в неї знову і знову!:)

 

 

 

 

День 12

Перегляд фільму у кінопалаці та

 екскурсія у музеї Просвіти!

 

 

 

День 13

День туризму!

День пройшов під девізом "Тварини світу". Учні вивчили кілька пісень про тварин зоопарку іноземними мовами ( англійською та польською), виконали безліч лексичних і творчих завдань, а закріпили все це походом до місцевого зоопарку! День видався на славу!:)