ПРИШКІЛЬНИЙ ТАБІР – 2017

 

З метою забезпечення організованого відпочинку дітей під час літніх канікул 29 травня при Рівненській гімназії „Гармонія”  розпочав роботу літній оздоровчий пришкільний табір.

Загін № 7 „Soleil d’Harmonie » ” та загін № 8 «Victoire » має чудову можливість змінити своє ставлення до вивчення іноземних мов (французької та англійської). Ніяких нудних уроків і домашніх завдань, але разом із тим – інтенсивна структурована комунікативна програма безперервного спілкування.

 

День 1

Починаємо день з ранкової зарядки іноземною мовою. Поза Дерева укріплює силу волі, сприяє самодисципліні та зосередженості.

Ознайомлення з правилами поведінки у загоні

Виготовлення загонової газети

 

День 2

Лінгвістичні загони. 

Екскурсія в Альянс франсез.

Робота з тактильним екраном.


 

Робота з інтерактивною дошкою.

 

Лінгвістичний табір

день 4

 

У рамках Дня Здоровя відкрили табір ранковою зарядкою «Пройди 1 милю».

 

 

Протягом дня працювали над тематичними завданнями і міні-проектами

Відвідали дитячий клуб «Ровесник»

 

День 5

Робота над проектом "У світі тварин".

Вивчаємо тварини французькою у зоопарку.

 

 

Лінгвістичний табір

День 6

Розпочали день ранковою зарядкою «Пройди 1 милю!»

Протягом дня працювали над тематичними завданнями і виготовленням міні-проектів

Проводили рухливі ігри надворі

День 7

Візит до юнацької бібліотеки.

Квест "Знаю. Люби. Бережи".

Вивчаємо рослини занесені до Червоної книги.

Вивчаємо пісні французькою.

 

День 8

Традиційно розпочали день з ранкової зарядки «Пройди 1 милю».

Розучували пісні, виконували тематичні завдання, працювали над виготовленням міні-проектів.

А ще, у нас зявилися улюблені ігри “Hand to hand”, “A ball game”, “Crocodile”, “Street light”.

 

 

 

День 9

Проект «У світі тварин»

Сьогодні лінгвістичні загони вивчали рекордсменів у природі французькою мовою. Дізналися, що найшвидша наземна тварина – гепард, найшвидша птах – сапсан, найшвидша риба – вітрильник. Працювали з енциклопедіями, переглядали документальні фільми, ходили на екскурсію в зоологічний музей МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука. "Кунсткамера природи" - так називає колекцію біолог Ростислав Шикула. За 30 років він зібрав понад 2500 екземплярів рідкісних тварин. Розповідь викладача була цікавою і захоплюючою. Результати роботи доповнять матеріали мовного портфоліо учнів.

Лінгвістичний табір

День 10

Сьогодні 12.06.17 р. загони мовного табору РГ «Гармонія» спробували заглянути у майбутнє і уявити себе в ролі лікарів, вчителів, художників чи вчених. У нас – «День професій». Вихованці табору проаналізували свої риси характеру і спробували підібрати собі ідеальну професію.

А ще ми відвідали Рівненський Льонокомбінат, де нам розповіли про його історію, сучасне і плани на майбутнє. Найбільше нам сподобався цех, в якому наносять принт на одяг. Це було дивовижно!

А ще ми вітаємо нашу команду «Victory» з перемогою у загальноміському конкурсі «English battle». Ми вами пишаємося!

День 11

Спілкуємося французькою на пікніку.

Сьогодні лінгвістичні загони ходили на пікнік у с. Бармаки. Дізналися, що саме слово «пікнік» має французьке коріння та вперше зустрічається саме у французькому тексті 1692 року. Пікнік - це трапеза, для якої кожен з її учасників сам приносить наїдки. Французи й досі залишаються справжніми майстрами з організації пікніків. Для них це не просто посиденьки з друзями на відкритому повітрі, це тонке мистецтво, приправлене гарним вином, фуа-гра та ароматними сирами. Ігри, конкурси та розваги на відкритому повітрі французькою мовою принесли неймовірне задоволення і дітям, і вчителям.

День 12

Сьогоднішній день не порадував нас хорошою погодою. Зранку було прохолодно і похмуро. Але в нашому таборі нема коли сумувати! Ми влаштували мовний марафон! Виконували різнотипні завдання: дешифрували смс-скорочення, пригадали визначні місця Лондона, обговорили захоплення одне-одного. А ще ми грали в різні ігри! Ми завжди придумаємо чим розважитися, нам нема коли засмучуватися через погану погоду!

 

День 13

Козацькому роду нема переводу.

З метою виховання патріотів України, які знають історію; носіїв української культури, які поважають культуру інших народів; сьогодні два лінгвістичні загони гімназії «Гармонія» чудово провели час на природі за містом, на лоні мальовничих пейзажів у козацькому таборі "Гайдамаки". Нудьгувати не довелося нікому: козацькі та спортивні ігри, волейбол, футбол, уроки ковальського мистецтва, відвідування музею козацтва. Тиша, природа, гармонія - що може бути краще, щоб отримати заряд бадьорості і прилив нових сил.