Рівненська гімназія "Гармонія" - учасниця проекту E-Twinning Plus!

Що таке eTwinning Plus?

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.  Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

eTwinning Plus – це робочий простір програми eTwinning в рамках Східного партнерства Європейського Союзу.

Онлайн-мережу eTwinning Plus було створено з метою залучення до проекту сусідських країн ЄС в рамках European Neighbourhood Policy (Європейської політики сусідства). Ключовою ціллю ЄПС є поглиблення відносин між членами ЄС та країнами-сусідами.

Зараз до eTwinning Plus входять: Україна, Грузія, а також Республіки Молдова, Вірменія, Азербайджан і Туніс. Всі ці країни приєдналися до проекту в 2013 р.

На сьогодні eTwinning та eTwinning Plus це: 

  • 42 країни-учасниці
  • 153 855 зареєстрованих шкіл
  • 354 307 вчителів-учасників
  • 46 667 проектів!

За матеріалами сайту http://www.etwinning.com.ua

_____________

 

З 03 по 10 травня 2017 року учні та вчителі РГ «Гармонія» взяли участь у міжнародному проекті «Ми молодь Європи» за підтримки організації «Німецько-польська співпраця молоді». Поїздка відбулася за маршрутом Рівне-Вроцлав-Познань-Рівне.

Головним під час здійснення проекту було відвідування міжнародного тренінгового центру для молоді «Фундація Кшижова» для європейського порозуміння. 

Як відомо у роки другої Світової війни активісти спілки, яка знаходилася на території маєтку Гельмута фон Мольтке (Сучасна фундація), намагалися організувати антигітлерівську опозицію. Вони провели ряд таємних зібрань німецьких офіцерів та політичних діячів, які не підтримували політику Рейху для досягнення своїх намірів.

Під час зустрічі учнів трьох країн тренери центру провели цікаві заходи для молоді, серед яких інтеграційні мовні ігри, ігри на знайомство, тренінги з актуальних проблем сучасного суспільства «Втеча та міграція», «Права людини», «Толерантність» і ін.

Найефектнішим вийшов захід під назвою «Міжнародний вечір», на якому учні трьох країн представили свої навчальні заклади, національні традиції та кухню.

Під час перебування у Вроцлаві учасники піднялися на 49-й поверх найвищої будівлі Нижньосілезького Воєводства «Sky Tower», щоб побачити краєвиди міста з висоти пташиного польоту.

Друга частина проекту передбачала відвідування нашої школи-партнера, а саме, гімназії ім. Коперника у м. Сваженц, знайомство з культурними та історичними пам’ятками міста Познань та його околиць.

Робочою мовою проекту була англійська мова. Це дало можливість вдосконалити рівень розмовної мови, подолати мовний бар’єр, використати набуті знання у непідготовленому мовленні, що є надзвичайно важливим для вивчення іноземних мов, інтеграції української молоді до європейського суспільства, вміння представляти Україну на міжнародній арені.

_____________

Swarzedz, Poland - Rivne, Ukraine 2013-2014