Рівненська гімназія "Гармонія"
Рівненської міської ради


Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | Вихід
MENU

    Опанасець Інна Станіславівна

Вчитель музики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист

 

 

 

 

 

 

 

 

Десять кроків у світі музики

Десятки хлопчиків та дівчаток, яскравих характерів і темпераментів та просто тих, хто любить музику, у 2001 році обє'дналися для участі у дитячому хорі "Зернятка". Тоді, десять років тому, учні 1-4 класів під Керівництвом Опанасець Інни Станіславівни тільки починали свій творчий шлях. Попереду на них чекали довгі роки навчання та непроста дорога до нових звершень та визнання.

Сьогодні, коли вже зразковий хор святкує своє десятиріччя, ми сміливо можемо назвати дитячий колектив не лише гордістю гімназії "Гармонія", а й справжнім відкриттям нашого міста. Адже "Зернятка" яскравою зіркою спалахнули на співочому небосхилі всієї України. За ці роки юним виконавцям підкорився не один музичний Олімп, не одна престижна нагорода знайшла своє місце серед почесних надбань талановитих "гармоністів".

А вони з ентузіазмом та старанністю продовжують тішити нас своїм співом. Пісні "Україна", "Присяга рідній мові", "Молитва" змушують замислитися над актуальними проблемами сьогодення, а жартівливе виконання "Не такого апельсину" та "Поні" не можуть не викликати теплу посмішку на обличчі кожного слухача.

У чому ж рецепт успіху звичайного шкільного хорового колективу? Візьміть трохи таланту, музичних здібностей та завзяття, поєднайте це з великою любов'ю до творчості та наполегливою працею, додайте взаєморозуміння й оптимізм, змішайте з дитячою щирістю та майстерністю педагогів - і тоді ви отримаєте дитячий зразковий хор "Зернятка", за плечима якого десять років труднощів та успіхів, а попереду - незвіданий світ творчості, світ нових перемог, світ наповнений щастям, посмішками та гармонією.

Дитячі серця, то маленькі зернятка

В них сховані мрії, готові злетіти

Бринять в них мелодії , здатні відкрити 

Усе, що в житті цьому варто любити.

Якщо ті зернятка невтомно плекають,

Вкладають натхнення талант і здоров'я

У теплих долонях зігрітих любов'ю,

Дзвінкими піснями вони проростають.