Рівненська гімназія "Гармонія"
Рівненської міської ради


Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | Вихід
MENU

ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги батьків майбутніх першокласників

Рівненська гімназія «Гармонія» Рівненської міської ради оголошує реєстрацію на подання документів на сайті http://garmoniya.at.ua/ з 01 березня 2021 року.

(форма реєстраціі буде доступна з 01.03.2021 в пункті Прийом до навчального закладцу) 

Прийом документів буде здійснюватися відповідно до порядку реєстрації на сайті з 01 квітня 2021 року. Про час подання документів вам буде повідомлено особисто за  вказаним номером телефона при реєстрації.

Право на першочергове зарахування мають:

  • діти, які проживають на території обслуговування закладу освіти;
  • діти, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у закладі;
  • діти працівників закладу.

Зарахування до закладу здійснюється на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

 

 

ОГОЛОШЕННЯ!

Зимові канікули продовжено до 18 січня!
ІІ семестр - з 18 січня по 03 червня 2021 року.
Весняні канікули - з 29 квітня по 04 травня 2021 року.

З 18 січня по 22 січня освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі згідно з розкладом, розміщеним у батьківських та учнівських групах кожного класу.
Програмовий матеріал в 11-му класі відпрацьовуватиметься шляхом ущільнення навчального матеріалу.


                (Рішення online педагогічної ради РГ «Гармонія», протокол від12.01.2021р. N6)

 

ОГОЛОШЕННЯ!

На виконання рішення Піклувальної ради РГ «Гармонія» (протокол №107 від 09.09.2019 року), з метою встановлення належного порядку роботи та створення безпечних умов для перебування учнів у гімназії, унеможливлення проникнення сторонніх осіб у приміщення закладу, порушення санітарно-епідеміологічного стану та громадського порядку, з 16.09.2019 року у Рівненській гімназії «Гармонія» запроваджується пропускний режим.
Вхід до гімназії батьків учнів з особистих питань до класного керівника, адміністрації навчального закладу можливий за умови попередньої домовленості або у супроводі чергового вчителя.
Особи, які не повязані з навчальним процесом, які відвідують навчальний заклад за службовою необхідністю, пропускаються при предявлені документа державного зразка, що засвідчує особу, за погодженням з керівником навчального закладу (особою, що його заміняє).
Дякуємо за розуміння!

 

Дирекція РГ «Гармонія»