Рівненська гімназія "Гармонія"
Рівненської міської ради


Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | Вихід
MENU

Особливості 2020-2021 навчального року

 

Школи мають знати про причини відсутності дитини.

Цьогоріч питання відвідування учнями школи є надзвичайно важливим. У батьків школярів гостро постало питання: довідка від лікаря чи записка від батьків? Чи потрібна довідка від сімейного лікаря, якщо дитина не відвідувала заклад освіти протягом 1-3 днів? Яким нормативним документом врегульоване дане питання?….

Законодавча база змінюється постійно та єдиним документом сьогодні є постанова Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684 «Порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів».  Зокрема, у пункті 13 зазначено:

 «У разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин заклад освіти невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.

Причини відсутності учня на навчальних заняттях підтверджуються відповідною медичною довідкою закладу охорони здоров’я або письмовим поясненням батьків (одного з батьків) учня чи інших законних представників (для учнів, які не досягли повноліття) або учня (для повнолітніх учнів), що зберігаються в його особовій справі протягом поточного навчального року».

Таким чином, батьки зобов’язані повідомляти про причину відсутності дитини у закладі освіти (бажано не пізніше початку 1-го уроку, а надалі – надати документ, що підтверджує причину пропуску).

Шановні батьки! Просимо з розумінням поставитися до ситуації, яка склалася у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Інструктивно-методичні рекомендації про викладання навчальних предметів

https://mon.gov.ua/ua/npa/shodo-metodichnih-rekomendacij-pro-vikladannya-navchalnih-predmetiv-u-zakladah-zagalnoyi-serednoyi-osviti-u-20202021-navchalnomu-roci

Інструкція Працівники COVID_19

https://drive.google.com/file/d/1BB9ikdtuj2Vfy-xHzG8OaZf9xKnaMnAl/view?usp=sharing

Дії працівників закладу в разі виявлення в класі дитини з ознаками хвороби

https://drive.google.com/file/d/10Os5-gO-IO0E5dKuJ8Qiv38P1crpH2GO/view?usp=sharing

Дотримання обмежень задля запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID – 19

https://drive.google.com/file/d/1PyIHtgB9450QDDmn9ihmkWMmgl-wyWp5/view?usp=sharing

Дії працівників у разі виявлення симптомів хвороби

https://drive.google.com/file/d/1BU6qSbNFox0C2A9cq0Tt8WBWiPAgz3L_/view?usp=sharing

Увага! Коронавірус!