Рівненська гімназія "Гармонія"
Рівненської міської ради


Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | Вихід
MENU

П Р А В И Л А

Використання футбольного поля зі штучним покриттям на території Рівненської гімназії «Гармонія», вул. Кн. Романа, 16.

 1. Футбольне поле зі штучним покриттям збудоване за рахунок громадського бюджету м. Рівного, як переможець конкурсу проектів 2018 року, використовується виключно за цільовим призначенням – для проведення тренувань і гри в футбол.
 2. Балансоутримувачем футбольного поля зі штучним покриттям є – Рівненська гімназія «Гармонія» Рівненської міської ради м. Рівне, Проспект Генерала Безручка, 26, конт. тел. 24-12-41, якою призначається відповідальна за експлуатацію особа та чергові працівники закладу.
 3. Графік використання футбольного поля складається балансоутримувачем за відповідними заявками на адресу балансоутримувача до 1 числа місяця що передує наступному і розміщається на огорожі футбольного поля. Кількість годин для використання поля визначається як 40 год. на тиждень (Відповідно до положення про Громадський бюджет). Пріоритет використання надається футбольним командам мешканців мікрорайону Північний, ОСББ, батьківської, учнівської та учительської громади для проведення уроків футболу та тренувань футбольних команд. В заявці вказується бажана дата і час проведення тренування та особа відповідальна за експлуатацію, дотримання цих Правил і громадського порядку під час тренування (гри) на футбольному полі. Графік затверджується адміністрацією РГ «Гармонія». Відповідальна особа (керівник групи осіб не молодший 18 років) повинен надати паспорт та дані про себе, зробивши відповідний запис в журналі реєстрації відвідувачів.
 4. Всі відвідувачі спортивної споруди мають дотримуватись правил техніки безпеки, культури поведінки, з повагою ставитись один до одного, виконувати вказівки і зауваження чергового працівника закладу. Перебувати на синтетичному покритті у спеціальному взутті (кеди, кросівки для футзалу без шипів).
 5. В цілях безпеки перебування дітей віком до 7 років можливе лише під наглядом батьків.
 6. В цілях безпеки та запобіганню травматизму перебування дітей віком 8-17 років можливе лише в присутності старших та/або керівника групи (батьків, тренера, вчителя, вихователя, тощо).
 7. У разі пожежі  телефонувати «101».
 8. На    території    футбольного поля зі  штучним   покриттям забороняється:
  • перебувати на штучному покритті у не відповідному взутті (підошва з шипами, каблуками, або інше взуття, що нищить штучне покриття);

- їздити по майданчику на велосипедах, мотоциклах і т.п.;

  • перебувати на футбольному полі чи поряд з ним у стані алкогольного сп’яніння;

- приносити та розпивати алкогольні напої;

 •    - палити цигарки, приносити легкозаймисті матеріали;

- псувати елементи спортивного майданчика;

- вигулювати домашніx тварин;

 •     - використовувати на майданчику не спортивний інвентар.

    ПАМЯТАЙТЕ!

ДОТРИМАННЯ ЦИХ ПРАВИЛ НАДАСТЬ ЗМОГУ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ДОВГОТРИВАЛУ І БЕЗПЕЧНУ ЕКСПЛУАТАЦІЮ СПОРТИВНОЇ СПОРУДИ ДЛЯ ВСІХ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ МІКРОРАЙОНУ НА БАГАТО РОКІВ!

Графік роботи футбольного поля з штучним покриттям на 2020-2021 рік

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

 

15:00 – 19:00

 

 

15:00 – 19:00

 

15:00 – 19:00

 

15.00 – 19:00

 

 

15:00 – 19:00

 

 

08:00 – 18:00

 

 

08:00 – 18:00