Головна » 2018 » Серпень » 23 » Списки учнів зарахованими до 1-их класів
19:11
Списки учнів зарахованими до 1-их класів

Список учнів 1-А класу на 2018-2019 н.р.

  1. Бондарчук Кіра Сергіївна
  2. Борейчук Лев Андрійович
  3. Босик Ольга Андріївна
  4. Вакуліна Дарина Сергіївна
  5. Власюк  Назар Миколайович
  6. Войтюк Марія Олександрівна
  7. Горкун Кирило Олегович
  8. Климчук Дмитро Ігорович
  9. Козлюк Ангеліна Романівна
  10. Коровайний Данило Олександрович
  11. Малюта Анна Андріївна
  12. Мегедь Валерія Ігорівна
  13. Новак  Володимир Михайлович
  14. Оксенюк Велеслав Юрійович
  15. Онищук Кароліна Олександрівна
  16. Осіпчук Ніка Юріївна
  17. Остапенко Макар Романович
  18. Пакарець Захар Вікторович
  19. Піліпака Ангеліна Русланівна
  20. Рижий Тимофій Олексійович
  21. Романюк Ренат Русланович
  22. Савчук Владислав Васильович
  23. Свінтозельська Софія Ігорівна
  24. Семанчик Анастасія Русланівна
  25. Сидорчук  Анна  Вадимівна
  26. Стець Даниїл Олександрович
  27. Столярський Артемій Назарійович
  28. Тимощук Антон Дмитрович
  29. Тимчаюк Владислав Сергійович
  30. Уманець Анастасія Вікторівна
  31. Устюгова Анастасія Ігорівна
  32. Хомич Назар Олександрович
  33. Шевчук  Анна  Андріївна
  34. Юзбаш Олександра Олександрівна

Список учнів 1-Б класу на 2018-2019 н.р.

  1. Адаменко Аліса  Тарасівна
  2. Андрейчук Артем Олегович
  3. Брончук Денис Ігорович
  4. Буджерин Катерина Богданівна
  5. Букацька Марія Вікторівна
  6. Буханова Аліса Сергіївна
  7. Виногродський Євген Володимирович
  8. Вознюк Евеліна Сергіївна
  9. Глинський Роман Олександрович
  10. Горошенко Захар Олегович
  11. Гуща Роман Валерійович
  12. Дудін Ілля Павлович
  13. Ілюк Аліна Іванівна
  14. Кізім Каміла Володимирівна
  15. Климук Максим Вадимович
  16. Левченко Вероніка Сергіївна
  17. Левчук  Матвій  Іванович
  18. Максімов Владислав Сергійович
  19. Ніколайчук Мирослав Сергійович
  20. Овчаренко Олексій Володимирович
  21. Оніщук Андрій Олегович
  22. Опалько Даніель Володимирович
  23. Підорич Меланія Тарасівна
  24. Пилипчук Денис Михайлович
  25. Пророк  Андрій Олександрович
  26. Рицька Софія Романівна
  27. Романов  Ілля Романович
  28. Свиридон  Захар Юрійович
  29. Талащук Денис Олексійович
  30. Тимощук Поліна Олександрівна
  31. Фельдман  Єва Дмитрівна
  32. Чередніченко Софія Вячеславівна
  33. Чорна Злата Віталіївна
  34. Штеба Назарій Романович

Список учнів 1-В класу на 2018-2019 н.р.

  1. Богуш Максим Володимирович
  2. Боричевська Евеліна Андріївна
  3. Боровець Вероніка Юріївна
  4. Власюк Сюзанна Сергіївна
  5. Гаврилюк Аполлінарія Тарасівна
  6. Гашко Надія Вікторівна
  7. Городніченко Гліб Вадимович
  8. Дейнека Анастасія Ігорівна
  9. Дмитрук Тарас Юрійович
  10. Зубков Володимир Олександрович
  11. Кіба  Марія  Сергіївна
  12. Кіндзерський Олександр Юрійович
  13. Коробов Максим Олександрович
  14. Кусік Ярина Денисівна
  15. Кухарчук Маркіян Миколайович
  16. Лящук Матвій Юрійович
  17. Макаровський Євгеній Юрійович
  18. Мельник Каріна Андріївна
  19. Мельник Олександр Артемович
  20. Морочинський Любомир Сергійович
  21. Онищук Олександр Геннадійович
  22. Орєхов Андрій Олександрович
  23. Панасюк Марія Юріївна
  24. Певна Оксана Олегівна
  25. Помазан Вероніка Іванівна
  26. Протас Михайло Васильович
  27. Рудаков Станіслав Олександрович
  28. Середня Вероніка Ігорівна
  29. Сирота  Вероніка Сергіївна
  30. Стоян Софія Іванівна
  31. Стратюк Архип Вікторович
  32. Тарнавська Каріна Олегівна
  33. Хамозюк Артем Євгенійович
  34. Штанічев Кіріл Вадимович

 

Переглядів: 117 | Додав: nvk_garmoniya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]