Головна » 2017 » Травень » 23 » Участь учнів та вчителів РГ «Гармонія» у міжнародному проекті.
09:10
Участь учнів та вчителів РГ «Гармонія» у міжнародному проекті.
З 03 по 10 травня учні та вчителі РГ «Гармонія» взяли участь у міжнародному проекті «Ми молодь Європи» за підтримки організації «Німецько-польська співпраця молоді». Поїздка відбулася за маршрутом Рівне-Вроцлав-Познань-Рівне.

Головним під час здійснення проекту було відвідування міжнародного тренінгового центру для молоді «Фундація Кшижова» для європейського порозуміння. 

Як відомо у роки другої Світової війни активісти спілки, яка знаходилася на території маєтку Гельмута фон Мольтке (Сучасна фундація), намагалися організувати антигітлерівську опозицію. Вони провели ряд таємних зібрань німецьких офіцерів та політичних діячів, які не підтримували політику Рейху для досягнення своїх намірів.

Під час зустрічі учнів трьох країн тренери центру провели цікаві заходи для молоді, серед яких інтеграційні мовні ігри, ігри на знайомство, тренінги з актуальних проблем сучасного суспільства «Втеча та міграція», «Права людини», «Толерантність» і ін.

Найефектнішим вийшов захід під назвою «Міжнародний вечір», на якому учні трьох країн представили свої навчальні заклади, національні традиції та кухню.

Під час перебування у Вроцлаві учасники піднялися на 49-й поверх найвищої будівлі Нижньосілезького Воєводства «Sky Tower», щоб побачити краєвиди міста з висоти пташиного польоту.

Друга частина проекту передбачала відвідування нашої школи-партнера, а саме, гімназії ім. Коперника у м. Сваженц, знайомство з культурними та історичними пам’ятками міста Познань та його околиць.

Найцікавішим є той факт, що робочою мовою проекту була англійська мова. Це дало можливість вдосконалити рівень розмовної мови, подолати мовний бар’єр, використати набуті знання у непідготовленому мовленні, що є надзвичайно важливим для вивчення іноземних мов, інтеграції української молоді до європейського суспільства, вміння представляти Україну на міжнародній арені.

Переглядів: 119 | Додав: nvk_garmoniya | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]