Головна » 2016 » Грудень » 15 » Всеукраїнський тиждень англійської мови
23:58
Всеукраїнський тиждень англійської мови

У сучасному світі вивчення англійської мови вкрай потрібне для міжнародного спілкування та досягнення особистісного успіху.

Враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми “Go Global”, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку, у Рівненській гімназії “Гармонія”, в рамках року англійської мови, триває Всеукраїнський тиждень англійської мови.

Учителі розробили цікаві, різноманітні заходи, відкриті уроки, вікторини, конкурси. 14.12.2016 року у школі відбувалась “Шекспіріада”, учні доторкнулися до творчості великого англійського драматурга та сценариста, складали власні проекти та захищали їх.

Англія – країна, культура якої вражає своєю прихильністю традиціям. Усім відомо, що саме в Англії зародилося поняття «справжнього джентльмена». І щоб ним стати, потрібно володіти бездоганними манерами, бути ввічливою людиною і дотримуватись правил спілкування.  Учні гімназії “Гармонія” залюбки дізнаються про особливості життя англійців, Її Величності Королеви Англії. Гімназисти виготовили янголів власноруч, написали привітання з прийдешнім Новим роком та Різдвом, найкращі з яких будуть надіслані Її Величності Королеві Єлизаветі.

Переглядів: 146 | Додав: nvk_garmoniya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]